Dolnośląskie Folkowo i Ludowo

 

KABARET "0 - 99" - działający przy KGW Wiadrów - Kole Gospodyń Wiejskich w Wiadrowie

 

KABARET "0 - 99" - JaK To SiĘ ZaCzĘło? 

Jakiś czas temu zrodził się pomysł zorganizowania sekcji tematycznych i zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych z naszej miejscowości Wiadrów, a które to sekcje działały by przy naszym KGW Wiadrów - Kole Gospodyń Wiejskich w Wiadrowie. Pod koniec września 2015 r. postanowiliśmy ruszyć w końcu do przodu z tymi projektami, które rozpoczęły działania w październiku 2015 r.

Dla trochę starszej młodzieży i dorosłych KGW Wiadrów przygotowało sekcję kabaretowo - teatralną pod opieką Urszuli Majkut, Dariusza Trybuły i Ewy Brzostowskiej. Wszystko dla mieszkańców Wiadrowa! Właśnie przy tej sekcji powstał KABARET "0 - 99" - działający przy naszym KGW Wiadrów.

Skupia on osoby z Wiadrowa (młodsze i starsze), które postanowiły w wolnym czasie spędzać miło czas na rozrywce i wspólnej zabawie, oraz pokusiły się o przygotowywanie artystycznych programów i skeczy, które będą bawiły publiczność nie tylko w Wiadrowie ale mamy nadzieję, że na terenie całej gminy Paszowice, powiatu jaworskiego i sąsiednich gmin i powiatów, a może i nawet ... w skali województwa podczas różnych imprez, wydarzeń, festynów, dożynek, przeglądów artystycznych i innych.

 

Dlaczego taka nazwa?? 

Nazwa Kabaretu - Kabaret "0 - 99" nie jest przypadkowa. Ideą naszej sekcji jest, to że tworzą ją osoby w różnym wieku (młode, starsze) więc wiekowo różne osoby należą do składu naszego Kabaretu (20, 30, 40, 50 i 60- latkowie) z czego jesteśmy zadowoleni. Integrujemy młodsze pokolenie ze starszym i myślimy, że jest to wspaniała idea, zwłaszcza, że do Kabaretu należą takze osoby nie należące do KGW :)

 

 

CZŁONKOWIE KABARETU "0 - 99" - działającego przy KGW Wiadrów: Urszula Majkut, Dariusz Trybuła, Ewa Brzostowska, Piotr Chruściel, Mirosław Majkut, Sebastian Majkut, Bożena Litawa, Beata Litawa, Kamil Chałupka, Mirosław Chałupka, Janina Lipińska, Zbigniew Bogacz, Krzysztof Kopeć, Piotr Orda, Mariusz Litawa, Monika Litawa, Ilona Trybuła, Maksymilian Sytnik, Daniela Sytnik, Marta Chałupka

 

Na razie występujemy z programem koncertu parodiującego gwiazdy estrady zatytuowany „Twarze z Wiadrowa brzmią znajomo. Do tej pory wcielaliśmy się już w: Majkę Jeżowską, Grzegorza Skawińskiego i zespół Kombi, Marylę Rodowicz, Enrique Iglesiasa z tancerką, Zbigniewa Wodeckiego z Pszczółką Mają, Conchitę Wurst, Dodę, Wiolettę Villas, Zenona Martyniuka, Gabriela Fleszara, Kasię Sobczyk. Planujemy jeszcze do tego programu artystycznego wprowadzić, m.in. Annę Jantar, Michaela Jacksona, Abbę, Tinę Turner, Celine Dion i inne itd.

 

Trwają przygotowania do nowych programów kabaretowo - artystycznych i powstają skecze kabaretowe ;) Zostały już napisane scenariusze do 5 skeczy kabaretowych, m.in. o zwariowanej sekretarce, szefie, biurze nieruchomości, pielęgniarce, lekarzu, marudnym pacjencie, blondynce, rodzicach, nauczycielu, uczniu, księdzu .... ;) Autorem skeczy jest Dariusz Trybuła z naszego Kabaretu "O-99" ;) Mamy nadzieję wkrótce zaprezentować je Państwu na scenie ;)

 

 

Za kabaretem już parę udanych występów:

- Dzień Odnowy Wsi Gminy Dobromierz w Borowie,

- Dzień Osób Niepełnosprawnych w Wądrożu Wielkim,

- Mikołajki w Wiadrowie,

- Sylwester w Wiadrowie,

- Charytatywny Karnawałowy Kinderbal w Jaworze,

- Dzień Kobiet w Roztoce,

- Dzień Kobiet i Mężczyzny w Wiadrowie,

- Obchody 70-lecia OSP Gminy Paszowice w Wiadrowie – 5 czerwca 2016 r.

 

 

 

W SPRAWIE WYSTĘPÓW PROSIMY O KONTAKT E-MAILOWY:

 

E-MAIL: kabaret0-99_rozrywka@wp.pl

Lub

E-mail: kabaret099@gmail.com

 

albo kontakt telefoniczny:

 

URSZULA - 696 743 757

DARIUSZ - 721 829 282

 

 

Ponadto zapraszamy na strony internetowe Kabaretu „0-99”:

- www.kabaret099.blox.pl

- www.kabaret099.blogspot.com/

oraz:

- www.facebook.com/kabaret099/

- www.twitter.com/kabaret099

- www.instagram.com/kabaret099

 

Kanał Kabaretu „0-99” NA youtube.COM:

https://www.youtube.com/channel/UC6jQ8uK6L1cNuTL-uTLSxDA

 

 

 

 

<< Powrót Licza odwiedzin: 1328978 Ostatnia aktualizacja: 2023-09-20