Dolnośląskie Folkowo i Ludowo

WIELKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

 Park Handlowy Eden w Zgorzelcu, lokalne stowarzyszenia, twórcy rękodzieła ze Zgorzelca i okolic zapraszają w niedzielę 17 grudnia 2017 r. w godzinach 11:00-17:00 na kolejny, organizowany pod stałym hasłem „Cudze chwalicie – swego nie znacie”, Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Parku Handlowym Eden w Zgorzelcu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jarmarku oraz przygotowanych przez lokalnych pasjonatów rękodzieła, stowarzyszenia i wystawców stoisk wypełnionych wyjątkowymi dekoracjami bożonarodzeniowymi, ręcznie malowanymi bombkami, stroikami, wyrobami z wosku pszczelego i piernika. Do nabycia będą ręcznie wykonane świąteczne podarunki, ręcznie malowane kartki świąteczne, poduszki i maskotki, dekoracje z drewna oraz unikalne dekoracje w technice „decoupage”. Program jarmarku uświetnią również degustacje świątecznych potraw i wypieków oraz nastrojowe kolędy w wykonaniu artystów zespołu ludowego „Górnołużyckie Błękitne Kamizelki". Impreza ponownie odbędzie się pod honorowym patronatem Pana Wójta Gminy Zgorzelec, Muzycznego radia z Jeleniej Góry, www.zinfo.pl i ArtRadio z Bogatyni.

Dodatkowo, na czas trwania Jarmarku sklepy znajdujące się w Parku Handlowym Eden przygotowały dla wszystkich Klientów specjalne promocje i atrakcje. Szczególnie polecamy świąteczne zakupy w sklepie KOMFORT, który tylko w dniu jarmarku zapewnia specjalny 12% rabat na cały swój asortyment. Ponadto, dla Klientów odwiedzających jarmark oraz dla zwycięzców konkursów czekają nagrody w postaci bonów zakupowych ufundowanych przez sklep Takko Fashion.

Zapraszamy serdecznie – wspaniałe zakupy, doskonała zabawa i rodzinna, świąteczna atmosfera gwarantowane!

Data rozpoczęcia:

2017-12-17:00:00:00

Data zakończenia:

0000-00-00:00:00:00

Miejsce wydarzenia:

ZGORZELEC
<< Powrót Licza odwiedzin: 537836 Ostatnia aktualizacja: 2018-09-22

Banner z prawej strony