Dolnośląskie Folkowo i Ludowo

IX Prezentacje Gminnych Zespołów Kultywujących Tradycje Muzyczne.

 

Po raz IX odbędą się Prezentacje Gminnych Zespołów Kultywujących Tradycje Muzyczne. Tym razem w sali widowiskowej w Ścinawce Średniej wystąpią: Zespół Ludowy „Katarzynki” ze Ścinawki Górnej, Orkiestra Dęta z Wambierzyc, Chór „Laudate Dominum” z Tłumaczowa/Włodowic, Grupa wokalna GCKSiT z Radkowa, Duet akordeonowy „Kubar” z Suszyny, Praise For Lord z Wambierzyc, „Tercet niekoniecznie geriatryczny i nie tylko” z Wambierzyc, Chór „Cantus” z Wambierzyc, Kapela „Harnaś” z Radkowa, Zespół Ludowy „Ścinawianki” ze Ścinawki Średniej i Zespół Ludowy „Tłumaczowianie” z Tłumaczowa. 

Doroczne Prezentacje Gminnych Zespołów Kultywujących Tradycje Muzyczne to impreza, podczas której burmistrz Jan Bednarczyk składa członkom zespołów podziękowania za artystyczne zaangażowanie oraz owocną współpracę na rzecz promocji Gminy Radków w poprzednim roku kalendarzowym. 
Na wydarzenie zapraszają: Burmistrz Miasta i Gminy Radków, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radków im. K. Estreichera, Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Radkowie.


Data rozpoczęcia:

2018-02-23:17:00:00

Data zakończenia:

0000-00-00:00:00:00

Miejsce wydarzenia:

ŚCINAWKA ŚREDNIA
<< Powrót Licza odwiedzin: 605207 Ostatnia aktualizacja: 2019-02-17

Banner z prawej strony