Dolnośląskie Folkowo i Ludowo

IV DOBROSZYCKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

 8-9 grudnia 2018r., zapraszamy na IV Dobroszycki Jarmark Bożonarodzeniowy. Odbywać się on będzie w Rynku w Dobroszycach.
Jarmark rozpocznie się w sobotę o godz. 11:00. Wtedy otworzą się podwoje drewnianych domków, w których zakupić będzie można wyroby rękodzielnicze, świąteczne ozdoby, słodkości, zabawki oraz wiele innych produktów. 
W czasie trwania jarmarku na rozstawionej w Rynku scenie odbędą się również występy artystyczne. 
8 grudnia na scenie wystąpią: zespół ludowy „Różyczki”, zespoły taneczne „Mali Giganci”, „Atomówki”, „ShowDance”, następie zaprosimy do wspólnej zabawy najmłodszych wraz z rodzicami, dla których przygotowaliśmy program animacyjny „Śnieżynkowe wariacje na śniegu”.
9 grudnia program na scenie rozpocznie się o godzinie 17.30. Zanim jednak przejdziemy do występów artystycznych, najpierw rozstrzygniemy konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowa Bombka”. Następnie usłyszymy zespoły ludowe „Leszczynki”, „Uśmiech” oraz Schole z Bierutowa. Nasz Jarmark zwieńczy widowisko plenerowe „Rudolf Czerwononosy”, którego głównym bohaterem jest wyjątkowy renifer. Ta fascynująca opowieść o przygodach Rudolfa przedstawiona za pomocą porywających pokazów akrobatyki, szczudlarstwa , pantomimy , power rizerów i ognia zabierze wszystkich odbiorców do świata kuglarzy i świątecznego szaleństwa.
Zarezerwujcie sobie już teraz wolny czas 8-9 grudnia, aby spędzić go z nami w dobroszyckim rynku. Tutaj zrobicie udane zakupy, będzie również świetna zabawa, artystyczne doznania i oczywiście pyszne jedzenie: pierogi, ciasta, grzane wino i piwo, aromatyczna kawa i herbata oraz mnóstwo innych pyszności.

Data rozpoczęcia:

2018-12-08:08:00:00

Data zakończenia:

2018-12-09:21:00:00

Miejsce wydarzenia:

DOBROSZYCE
<< Powrót Licza odwiedzin: 741364 Ostatnia aktualizacja: 2019-07-20

Banner z prawej strony