Dolnośląskie Folkowo i Ludowo

2 DOLNOŚLĄSKA REWIA AKORDEONOWA

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam w piatek 15 czerwca i w sobotę 16 czerwca do Prochowic na muzyczną ucztę : II Dolnośląską Rewię Akordeonową im. Michała Osiadacza „...A w Prochowicach Harmonia Gra...”. Na scenie wystąpią akordeoniści-amatorzy, oraz zawodowi muzycy z Polski i z zagranicy.
Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie profesor Jan Miodek z zespołem „Sygit Band”, zaś w sobotę akordeonista Tomasz Drabina.Koncert poprowadzi aktorka Aurelia Sobczak.
Wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: wystawa akordeonów i harmonii ze zbiorów Jana Plewczyńskiego oraz wystawa fotografii „...A w Prochowicach Harmonia Gra...” - w obiektywie Krzysztofa Kułacza. 

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu oraz Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tadeusza Samborskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice Alicji Sielickiej. Projekt współfinansowany jest ze środków budżetu województwa Dolnośląskiego. 

Data rozpoczęcia:

2018-06-15:00:00:00

Data zakończenia:

2018-06-16:00:00:00

Miejsce wydarzenia:

PROCHOWICE
<< Powrót Licza odwiedzin: 639274 Ostatnia aktualizacja: 2019-04-19

Banner z prawej strony